1. mjesto u badmintonu

U konkurenciji 14. srednjih škola grada Splita na natjecanju u badmintonu za učenike, naše Klara Vukičević (1.a), Nina Farac(2.c), Marien Stela Kramarić (3.c), Karmen Radić (3.c) i Sara Bujačić (3.c), pod vodstvom prof. Vesne Poklepović, osvojile su 1. mjesto. Čestitamo!

Natjecanje za srednje škole je održano u OŠ “Visoka” i trajalo je od 12 – 17:30 sati, u organizaciji Saveza školskih športskih društava grada Splita.

Nakon prolaska 1. i 2. kola s uvjerljivom pobjedom u sva tri dobivena meča, dva pojedinačna (učenice Nina Farac i Klara Vukičević) i jednim u parovima (učenice Nina Farac i Marien Stela Kramarić), te pobjedom u polufinalu 3:1 protiv 5. gimnazije “Vladimir Nazor” i finalnom utakmicom 3:0 protiv Komercijalno trgovačke, naša ženska ekipa uspješno je izborila 1. mjesto grada Splita.

Još jednom zahvaljujemo im na pobjedi i želimo daljnji uspjeh na županijskom i državnom natjecanju.