Dan žena

Učenici 3 e razreda su na sebi svojstven način odlučili obilježiti ovogodišnji Međunarodni dan žena. Uređenjem panoa kao malog podsjetnika na samo neke od žena koje su predvodile značajne društvene, socijalne i druge  promjene, odali su priznanje ženama koje su ostavile neizbrisiv trag u različitim sferama ljudskog djelovanja. Istraživački rad je podijeljen u skupine- žene vladarice kroz povijest, žene u znanosti, poznate Hrvatice te još nekoliko neizostavnih imena koja ljudi diljem svijeta, neovisno o nacionalnosti, religiji ili svjetonazoru, prepoznaju i odaju im počast na iznimnom doprinosu svekolikom čovječanstvu.

Ovako uređen pano je naša skromna zahvala svim ženama na ustrajnosti, radu i trudu te poticaj i vjetar u leđa svima nama da ispišemo novu povijest svojim postignućima.

Učenici 3 e i profesorica Ivana Miletić