Među 10% najboljih učenika natjecanja Dabar 2018

 

Od 12. do 16. studenoga 22.887 učenika je u jednoj od 526 prijavljenih škola pristupilo natjecanju Dabar 2018. Ovo Međunarodno natjecanje promiče informatiku i računalno razmišljanju u preko 50 zemalja u cijelom svijetu.

Od dvadesetak prijavljenih učenika prvih i drugih razreda naše škole, posebno želimo čestitati Šimunu Vrsaloviću (1.a) koji je ostvario izniman rezultat te se rangirao među 10% najboljih učenika u kategoriji GigaDabar – srednje škole.

Ponosni smo i na one najmanje i na one najveće, na one najbolje i na one koji se nisu najbolje snašli. Ali svi su oni naša budućnost. Hrabri i ustrajni. 

Vidimo se na Dabru 2019!­

Dio natjecanjtelja: Borna Čotić (2.b), Lukrecija Stanić (2.b), Lucija Pavlović(1.a), Luka Tino Šajin (2.d), Antonia Pecotić (1.c), Ante Bošković (2.b), Luka Katić(2.b), Valentina Vrandečić (1.a), Šimun Vrsalović (1.a), Ella Đidara (1.c), Marko Martinović (1.a), Marina Zlatunić (1.c) i Blanka Stermšek (1.a).