Djelatnici

 

  1. RAVNATELJICA

Prezime i ime

Zvanje

Stručna sprema

 

Pustak Marija

 

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

 

  1. STRUČNI SURADNICI

Redni

broj

Prezime i ime

Zvanje

Stručna sprema

1.

 

Antonijević Žaklin

 

dipl. knjižničar

VSS

2.

Jelaska Relja Hajdi

prof.pedagogije

VSS

 

  1. NASTAVNICI

Redni

broj

Prezime i ime

Zvanje

Stručna sprema

 1.

Aljinović Petra

prof. biologije i kemije

VSS

 2.

Barbaroša Fanica

prof. matematike i fizike

VSS

 3.

Bešker Sandra

prof. hrvatskoga jezika i književnosti

VSS

 4.

Boban Ana

prof. matematike i fizike

VSS

 5.

Bolanča Tereza

prof. hrvatskoga jezika i književnosti

VSS

 6.

Bralić Zrinka

prof. zemljopisa i geologije

VSS

 7.

Brkić Sanja

dipl. ing. prehrambene tehnologije

VSS

 8.

Burčul Antonija

mag.edukacije informatike

VSS

9.

Čičmir Vestić Gordana

dipl. sociolog i dipl. povjesničar

VSS

 10.

Čondić Marija

prof. matematike

VSS

11.

Ćakić Sanja

prof. pedagogije i psihologije

VSS

12.

Ćukušić Ivica

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

13.

Gadžo Mia

mag. edukacije kroatologije

VSS

14.

Gall Vanja

prof. povijesti umjetnosti i arheologije

VSS

15.

Gavrilović Jadranka

dipl.ing. kemijske tehnologije

VSS

 16.

Ivanković Žarko

prof. tjelesne i zdravstvene kulture

VSS

17.

Ivelja Tina

prof. geografije i povijesti

VSS

18.

Ivković Ivaniševič Iva

prof. vjeronauka

VSS

19.

Jelaska Matilda

prof. biologije i kemije

VSS

20.

Komić Snježana

prof. matematike i fizike

VSS

21.

Krejačić Ivo

kemijski tehničar

SSS

22.

Krešić-Jurić Snježana

prof. hrvatskoga jezika i pedagogije

VSS

23.

Lakoš Marijana

prof. biologije i kemije

VSS

24.

Lakoš Romeo

prof. biologije i kemije

VSS

25.

Ledić Begonja Dijana

prof. filozofije i sociologija

VSS

26.

Lipovac Ivana

prof. biologije i kemije

VSS

27.

Lončar Katija

prof.vjeronauka- diplomirani kateheta

VSS

28.

Matičević Darko

prof. glazbene umjetnosti

VSS

29.

Mihaljević Renata

prof. engleskog i francuskog jezika

VSS

30.

Miletić Ivana

prof. engleskoga i talijanskog jezika

VSS

31.

Miljak Bosančić Vedrana

dipl. ing. biologije

VSS

32.

Miščević Ljilja

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

33.

Mlikotić Ivana

prof. biologije i kemije

VSS

34.

Mrduljaš Jelena

prof. latinskog i talijanskog jezika

VSS

35.

Nikolić Ana

prof. povijesti i talijanskog jezika

VSS

36.

Ožić Mirjana Mia

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

37.

Poklepović Vesna

prof. tjelesne i zdravstvene kulture

VSS

38.

Poljak Andrijana

prof. biologije i kemije

VSS

39.

Posinković Dajna

prof. matematike i fizike

VSS

40.

Rađa Sandro

prof. informatike

VSS

41.

Runjić Arinka

kemijski tehničar specijalist

SSS

42.

Sviličić Vicko

prof. geografije i geologije

VSS

43.

Šarić Ivana

prof. biologije i kemije

VSS

44.

Šimundić Matea

prof. matematike

VSS

45.

Škobalj Ante

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

46.

Šolić Sandra

prof. engleskog i talijanskog jezika

VSS

47.

Tadić Mirjana

prof. biologije i kemije

VSS

48.

Tudor Jakić Lada

prof. matematike i informatike

VSS

49.

Tudor Juretić Tanja

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

50.

Vručinić Dragana

dipl. ing. prehrambene tehnologije

VSS

51.

Vulić Vinka

prof. matematike i fizike

VSS

52.

Zović Ivo

dipl. ing. matematike

VSS

53.

Zubčić Marina

prof. tjelesne i zdravstvene kulture

VSS

54.

Župa Mirjana

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

 

  1. ADMINISTRATIVNO – RAČUNOVODSTVENO OSOBLJE

Redni

broj

Prezime i ime

Zvanje

Stručna sprema

1.

Dumanić Gorana

dipl. pravnik

VSS

2.

Kešić Tonka

ekonomist

VŠS

3.

Ratković Vanja

ekonomski tehničar

SSS

 

  1. POMOĆNO TEHNIČKO OSOBLJE

Redni

broj

Prezime i ime

Zaduženje

1.

Božić Bakušić Jakša

pomoćni tehnički radnik

2.

Brzica Nada

spremačica

3.

Budalić Anđelka

spremačica

4.

Dragan Tonći

domar

5.

Perković Nada

spremačica

6.

Petrić Tonći

domar

7.

Rašić Dunja

spremačica