Samovrednovanje – stara stranica

SAMOVREDNOVANJE 2017. / 2018.
 Izvješće o samovrednovanju škole  –  Školska godina 2017./2018.
  N.V. 28.9.2017. – ODLUKA O IMENOVANJU ČLANOVA  ŠKOLSKOG TIMA ZA KVALITETU
 Zapisnik-sa 1. sastanka Tima za kvalitetu
Zapisnik-sa 2. sastanka Tima za kvalitetu
Zapisnik-sa 3. sastanka Tima za kvalitetu

16.03.2018. – školski tim    za kvalitetu sudjelovao je na radionici pod nazivom ” Samovrjednovanje strukovnih škola – Mrežni alat e-Kvaliteta , u organizaciji ASOO-a . Radionica je planirana i realizirana u okviru Erasmus+projekta pod nazivom” Potpora nacionalnim referentnim točkama za Europsko osiguravanje kvalitete strukovnog obrazovanja i osposobljavanja ( EQAVET NRP).
_______________________________________________________________ SAMOVREDNOVANJE  2015. /2016.
Odlukom Nastavničkog vijeća održanog  5.10.2015.  pokrenut je proces samovrednovanja škole te su imenovani članovi tima za kvalitetu – N.V.OD 5.10.2015.
Opažanje i unapređivanje nastave
Obrasci za praćenje nastave preuzeti iz priručnika “Opažanje i unapređivanje školske nastave” (Petar Bezinović, Iris Marušić, Zrinka Ristić Dedić) :
1. Obrazac_za_opažanje_nastavnog_procesa_
Protokol_opažanja_nastavnog_sata
3. Iskustva_opažanja_nastave_iz_uloge_opažanog_učitelja
4. Iskustva_opažanja_nastave_iz_uloge_opažaća
  _______________________________________________________________________________________ SAMOVREDNOVANJE  2014. /2015.
  • Vodič kroz proces samovrednovanja (PPT )
Obrasci – anketni upitnici:
Upitnik za nastavnike
Upitnik za učenike
Upitnik za roditelje

SAMOVREDNOVANJE 2013./2014. Samovrednovanje škole  – rezultati   – Vijeće roditelja – samovrednovanje