Što čekamo?

Objavljeno 14.3.2017 u 09:24
Istaknuto

„Što čekamo?“ naziv je predstave koja je dio projekta o ravnopravnosti muškaraca i žena prezentirajući (ne)usklađenost profesionalnog i obiteljskog života na temelju stvorenih predrasuda. Učenici završnih razreda naše škole, pod vodstvom prof. Dijane Ledić Begonja, sudjelovali su u interaktivnoj forumskoj predstavi u HNK-u čiji je cilj potaknuti učenike da sudjeluju u reevaluaciji na temu ravnopravnosti spolova, slobode izbora i borbi za vlastite stavove s obzirom na stereotipove u suvremenom hrvatskom društvu.

Učenici su sudjelovali na pozornici, debatirali, improvizacijom tražili rješenja, preispitivali svoje stavove, ulazili u uloge glumaca te zajedno s njima kreirali završnicu s obzirom na konzervativizam koje vlada u našem društvu.

Dijana Ledić Begonja, prof.