Učenici pozvani na Županijsko natjecanje

Nakon održanog natjecanja iz POVIJESTI imamo više učenika plasiranih na županijsko natjecanje.
1. skupina: 1. Robert Vrenko, 1.c, Mirela Đukić, 1.c
3. skupina: 1. Lovre Kunac, 3.b
4. skupina :1. Paško Delić, 4.b

Na županijskom natjecanju iz GEOGRAFIJE sudjelovat će učenik Ante Kuvačić iz 3.A.

Nakon provedenog školskog natjecanja iz KEMIJE, na županijsko natjecanje su pozvani sljedeći učenici:
–          Marina Štambuk, Luka Vulić i Franka Vrdoljak ; učenici prvih razreda
–          Katerina Burazin, Filip Brstilo, Sara Ivić i Danijela Pehar ; učenici drugih razreda.

Učenica Ana Hrepić, I.b razred ide na Županijsko natjecanje iz HRVATSKOG JEZIKA.

Učenici pozvani na županijsko natjecanje iz BIOLOGIJE su:
  1. razred: Dino Šimac, Franka Vrdoljak, Ana Hrepić, Marina Štambuk, Mirela Đukić, Antonio Rajić, Tabea Marinović
  2. razred: Dora Jakelić, Ante Šimić, Gordan Ćurin, Roko Vidović
  3. razred: Domagoj Bogić, Nikolina Orošnjak, Marina Bodrožić, Mladen Bonomi, Bruna Delaš
  4. razed: Katarina Radica, Jure Banić, Antea Melvan, Mario Ivančić

Na županijsko natjecanje iz MATEMATIKE su pozvani:
Marina Štambuk, 1C,
Filip Kristić, 1A,
Domagoj Bogić, 3B

Čestitamo svim učenicima na ostvarenom rezultatu. Želimo im puno uspjeha na županijskom natjecanju!